„Zdrowo rosnę z KOWR” – Ekologiczny Piknik Zdrowia w Radawie
16 czerwca 2026 r. dzieci z oddziału zerowego oraz uczniowie klas I, II i IV uczestniczyli w Ekologicznym Pikniku Zdrowia w Radawie pod hasłem „Zdrowo rosnę z KOWR”. Organizatorem wydarzenia było Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia oraz Podkarpacka Sieć Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie – Rejon Jarosławski, do której nasza placówka niedawno dołączyła. Piknik… Dowiedz się więcej »
