„Jak nie czytam, jak czytam”

przez | 24 czerwca 2026

W naszej szkole odbyła się akcja „Jak nie czytam, jak czytam”, której celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział we wspólnym czytaniu swoich ulubionych książek, udowadniając, że czytanie może być ciekawą przygodą i doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Akcja zachęca do sięgania po książki, rozwijania wyobraźni, poszerzania wiedzy oraz odkrywania nowych zainteresowań. Wspólne czytanie było okazją do relaksu, integracji i pokazania, że książka wciąż potrafi zainteresować młodych czytelników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *