Zakończenie Tygodnia Bezpieczeństwa w naszej szkole

przez | 24 czerwca 2026

19.06.2026 r. zakończyliśmy realizację działań związanych z tematyką Bezpiecznych Wakacji. Naszym wyjątkowym gościem był ratownik medyczny Pan Tomasz Huc, który przeprowadził bardzo ciekawe i wartościowe zajęcia dla uczniów.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się m.in.: jak bezpiecznie zachowywać się podczas upałów, jak pomóc osobie, która zemdlała, jak dbać o bezpieczeństwo nad wodą, dlaczego należy chronić głowę i nosić kask, jak udzielać pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, dlaczego trzeba uważać na kontakty z nieznajomymi, jak ważna jest znajomość własnych danych osobowych.

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Hucowi za poświęcony czas, cenne wskazówki oraz zaangażowanie w edukację naszych uczniów.

Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych wspaniałych przygód wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *